SSD HP S650 345M9AA 480 ГБ
Відео 14 |
HP 345M9AA 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S650 345M9AA 480 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP SSD S650 480Gb SATA3 25" 6955914614093 | 433 zł |
HP S650 | 292 zł |
Dysk SSD HP S650 480GB 2.5" SATA III (345M9AA) | 290 zł |
HP S650 2.5" 480 GB Serial ATA III dysk twardy 345M9AA | 256 zł |
Відеоогляди
Модификації HP S650 345M9AA
Ціни на HP S650 345M9AA |
---|---|---|---|---|
HP S650 345M7AA 120 ГБ | від 75 zł | 3 пропозиції | ||
HP S650 345M8AA 240 ГБ | від 153 zł | 4 пропозиції | ||
HP S650 345M9AA 480 ГБ | від 256 zł | 4 пропозиції | ||
HP S650 345N0AA 960 ГБ | від 356 zł | 3 пропозиції | ||
HP S650 345N1AA 1.92 ТБ | від 703 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →