SSD HP S700 2DP97AA#ABB 120 GB
Wideo 15 |
HP 2DP97AA#ABB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje HP S700 2DP97AA#ABB
Ceny na HP S700 2DP97AA#ABB |
---|---|---|---|---|
HP S700 2DP97AA#ABB 120 GB | od 82 zł | 1 oferta | ||
HP S700 2DP98AA#ABB 250 GB | od 143 zł | 7 oferty | ||
HP S700 2DP99AA#ABB 500 GB | od 213 zł | 4 oferty | ||
HP S700 6MC15AA#ABB 1 TB | od 370 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →