SSD Verbatim Vi560 S3 M.2 49363 512 GB
Verbatim 49363 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Vi560 S3 M.2 49363 512 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim VI550 S3 M2 SSD 512 GB 49363 | 201 zł |
Dysk VERBATIM VI560 S3 M.2 512GB SSD | 300 zł |
Dysk SSD Verbatim Vi560 512GB M.2 2280 SATA III (49363) | 174 zł |
Dysk SSD wewnętrzny Verbatim Vi560 S3 512GB M.2 2280 SATA | 193 zł |
Verbatim Vi560 S3 Sata 3 M.2 2280 Ssd 512gb Ssd Czarny 49363 | 197 zł |
Modyfikacje Verbatim Vi560 S3 M.2 49363
Ceny na Verbatim Vi560 S3 M.2 49363 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Vi560 S3 M.2 49362 256 GB | od 111 zł | 8 oferty | ||
Verbatim Vi560 S3 M.2 49363 512 GB | od 174 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Vi560 S3 M.2 49364 1 TB | od 270 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →