SSD Transcend SSD110S TS512GMTE110S 512 GB
Wideo 8Zdjęcia 3 |
Transcend TS512GMTE110S |
|
Niedrogi dysk SSD NVMe, który bardziej odnosi się do segmentu budżetowego, ale został zaprojektowany głównie do modernizacji komputerów osobistych, laptopów i stacji roboczych średniej i wyższej półki. Jedną z kluczowych funkcji napędu jest obsługa standardu NVMe 1.3 i interfejsu PCI-E 3.0 4x, który zapewnia wysokie prędkości operacyjne: 160 000/140 000 IOPS dla losowych IOPS i 1700/900 MB/s dla liniowego odczytu i zapisu plików.
Transcend MTE110S został w zaprojektowany w oparciu o dwurdzeniowy kontroler Silicon Motion SM2263XT. Wysokiej jakości 64-warstwowa pamięć TLC 3D NAND odpowiada za przechowywanie danych użytkownika, za produkcję której odpowiedzialni byli pracownicy z firmy Micron. Pamięć podręczna RAM nie została tutaj wdrożona, więc ten dysk pożycza dodatkową pamięć podręczną z pamięci RAM. Tradycyjnie w przypadku pamięci TLC zaimplementowano inteligentny mechanizm buforowania SLC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend SSD110S TS512GMTE110S 512 GB
Wszystkie ceny 8 →Transcend 110S 512GB PCIe Gen 3 x4 | 249 zł |
Dysk SSD Transcend 110S 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (TS512GMTE110S) | 233 zł |
Dysk SSD 110S 512GB 2280 M.2 NVMe PCIe Gen3 x4 | 265 zł |
Transcend 110S 512GB PCIe Gen 3 x4 | 259 zł |
SSD Transcend MTE110S 512GB M.2 (TS512GMTE110S) | 220 zł |
Modyfikacje Transcend SSD110S TS512GMTE110S
Ceny na Transcend SSD110S TS512GMTE110S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD110S TS128GMTE110S 128 GB | od 95 zł | 1 oferta | ||
Transcend SSD110S TS256GMTE110S 256 GB | od 153 zł | 3 oferty | ||
Transcend SSD110S TS512GMTE110S 512 GB | od 219 zł | 9 oferty | ||
Transcend SSD110S TS1TMTE110S 1 TB | od 318 zł | 3 oferty | ||
Transcend SSD110S TS2TMTE110S 2 TB | od 787 zł | 3 oferty |