SSD Integral M.2 SATA 2242 INSSD512GM242 512 GB
Integral INSSD512GM242 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral M.2 SATA 2242 INSSD512GM242
Ceny na Integral M.2 SATA 2242 INSSD512GM242 |
---|---|---|---|---|
Integral M.2 SATA 2242 INSSD128GM242 128 GB | od 135 zł | 1 oferta | ||
Integral M.2 SATA 2242 INSSD256GM242 256 GB | od 175 zł | 1 oferta | ||
Integral M.2 SATA 2242 INSSD512GM242 512 GB | od 194 zł | 1 oferta | ||
Integral M.2 SATA 2242 INSSD1TM242 1.02 TB | od 386 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →