SSD Gigabyte Gen3 2500E G325E500G 500 GB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Gigabyte G325E500G 2022 rokNVMe |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte Gen3 2500E G325E500G 500 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD GIGABYTE 500GB G325E NVME 13 M2 PCIE 30X4 G325E500G | 223 zł |
GIGABYTE Gen3 2500E SSD - 500GB - PCIe 3.0 - M.2 2280 | 193 zł |
Gigabyte 2500E M.2 Pcie NVMe 500GB HD-SSDM2-GA-015 | 200 zł |
Dysk GIGABYTE Gen3 2500E 500GB SSD | 145 zł |
Dysk GIGABYTE Gen3 2500E 500GB SSD | 145 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Gigabyte Gen3 2500E G325E500G
Ceny na Gigabyte Gen3 2500E G325E500G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Gen3 2500E G325E500G 500 GB | od 145 zł | 10 oferty | ||
Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB 1 TB | od 315 zł | 9 oferty | ||
Gigabyte Gen3 2500E G325E2TB 2 TB | od 679 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →