SSD Apacer AS2280P4X AP512GAS2280P4X-1 512 GB
Apacer AP512GAS2280P4X-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer AS2280P4X AP512GAS2280P4X-1 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD 512 GB 20/15G AS2280P4X M2 APA 4712389919748 | 227 zł |
Dysk SSD Apacer AS2280P4X 512GB M.2 PCIe NVMe Gen3 x4 2280 (2100/1700 MB/s | 205 zł |
Apacer As2280p4x 512gb Ssd M.2 Przezroczysty AP512GAS2280P4X-1 | 182 zł |
Apacer 512GB M.2 PCIe NVMe AS2280P4X - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 199 zł |
Modyfikacje Apacer AS2280P4X AP512GAS2280P4X-1
Ceny na Apacer AS2280P4X AP512GAS2280P4X-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4X AP512GAS2280P4X-1 512 GB | od 182 zł | 4 oferty | ||
Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1 1 TB | od 349 zł | 2 oferty | ||
Apacer AS2280P4X AP2TBAS2280P4X-1 2 TB | od 596 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →