SSD MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83 500 GB
Wideo 3Zdjęcia 5 |
MSI S78-440K090-P83 500 GB1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83 500 GB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SPATIUM M450 PCIe 40 NVMe M2 500GB S78-440K190-P83 | 245 zł |
MSI Dysk SSD SPATIUM M450 500GB M.2 PCIe4 3600/2300MB/s DGMSIWK500M4500 | 229 zł |
MSI Spatium M450 M.2 Pci-e NVMe 500GB HD-SSDM2-MSI-008 | 219 zł |
Dysk MSI Spatium M450 500GB SSD | 170 zł |
Dysk MSI Spatium M450 500GB SSD | 170 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83
Ceny na MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83 |
---|---|---|---|---|
MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83 500 GB | od 145 zł | 22 oferty | ||
MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440L690-P83 1 TB | od 279 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →