SSD Samsung PM9A1 MZVL21T0HCLR 1 TB
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Samsung MZVL21T0HCLR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM9A1 MZVL21T0HCLR 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung SSD PM9A1 M2 NVMe 1TB 134G000105056 | 584 zł |
Samsung PM9A1 M.2 1000 GB PCI Express 4.0 TLC NVMe MZVL21T0HCLR-00B00 | 547 zł |
Dysk SSD Samsung PM9A1 1TB M.2 2280 NVMe TLC | MZVL21T0HCLR MZVL21T0HCLR-0 | 541 zł |
Samsung Pm9a1 Mzvl21t0hclr 1tb Ssd M.2 Posrebrzany 6328185 | 513 zł |
Samsung SSD 1TB PM9A1 NVMe PCIe 30 Gen3 x4 MZVL21T0HCLR 00BD1 KG5N3 0KG5N3 | 841 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung PM9A1 MZVL21T0HCLR
Ceny na Samsung PM9A1 MZVL21T0HCLR |
---|---|---|---|---|
Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ 256 GB | od 239 zł | 6 oferty | ||
Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ 512 GB | od 326 zł | 4 oferty | ||
Samsung PM9A1 MZVL21T0HCLR 1 TB | od 513 zł | 5 oferty | ||
Samsung PM9A1 MZVL22T0HBLB 2 TB | od 971 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →