SSD Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW 2 TB
Wideo 24Zdjęcia 14 |
Samsung MU-PC2T0T/WW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW 2 TB
Wszystkie ceny 62 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Portable T7 2TB Zewnętrzny Dysk SSD USB 32 Gen 2 MU-PC2T0H/WW | 772 zł |
SAMSUNG Zewnętrzny dysk SSD SAMSUNG T7 USB 3.2 2 TB Szary MU-PC2T0T/WW | 759 zł |
Samsung Portable SSD T7 - 2TB - Czerwony - Zewn?trzny dysk twardy SSD - US | 901 zł |
Samsung Dysk Portable T7 2TB USB3.2 GEN.2 szary DGSAMZGT20T7GRY | 1 185 zł |
Dysk SSD SAMSUNG Portable T7 MU-PC2T0H/WW, 2 TB, USB 3.2, niebieski | 706 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW
Ceny na Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW |
---|---|---|---|---|
Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW 500 GB | od 327 zł | 66 oferty | ||
Samsung Portable T7 MU-PC1T0T/WW 1 TB | od 339 zł | 70 oferty | ||
Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW 2 TB | od 569 zł | 66 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →