SSD Samsung T7 TOUCH MU-PC2T0K/WW 2 TB
Wideo 18Zdjęcia 15 |
Samsung MU-PC2T0K/WW |
|
Sprzętowa ochrona danych kryptograficznych z uwierzytelnianiem odcisków palców.
T7 Touch oparty jest na dwóch układach: jeden to kontroler Samsung Pablo NVMe, a drugi to mostek ASMedia ASM2362 USB-NVMe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung T7 TOUCH MU-PC2T0K/WW 2 TB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Portable SSD T7 Touch 2TB czarny HD-SSDZ-SAM-028 | 1 139 zł |
Samsung Samsung Dysk zewnętrzny SSD T7 Touch USB 3.2 2 TB MU-PC2T0K/WW | 1 129 zł |
Samsung MU-PC2T0K 2000 GB Czarny dysk twardy MU-PC2T0K/WW | 1 048 zł |
Samsung SSD T7 Touch 2TB czarny - Kliknij w Zapytaj o ofertę (w magazynie! | 1 160 zł |
Samsung SSD T7 Touch 2TB USB 3.2 Czarny | 1 049 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung T7 TOUCH MU-PC2T0K/WW
Ceny na Samsung T7 TOUCH MU-PC2T0K/WW |
---|---|---|---|---|
Samsung T7 TOUCH MU-PC500K/WW 500 GB | od 399 zł | 11 oferty | ||
Samsung T7 TOUCH MU-PC1T0K/WW 1 TB | od 629 zł | 21 oferta | ||
Samsung T7 TOUCH MU-PC2T0K/WW 2 TB | od 896 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →