SSD Samsung PM983 MZQLB7T6HMLA 7.68 TB
Samsung MZQLB7T6HMLA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM983 MZQLB7T6HMLA 7.68 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk serwerowy Samsung PM983 7.68TB U.2 PCI-E x4 Gen 3.0 NVMe (MZQLB7T6HML | 5 466 zł |
Dysk SSD Samsung PM983 7.68TB U.2 NVMe TLC 3D-NAND | MZQLB7T6HMLA-00007 | 7 682 zł |
Dysk serwerowy Samsung PM983 7.68TB U.2 PCI-E x4 Gen 3.0 NVMe (MZQLB7T6HML | 7 439 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung PM983 MZQLB7T6HMLA
Ceny na Samsung PM983 MZQLB7T6HMLA |
---|---|---|---|---|
Samsung PM983 MZQLB960HAJR 960 GB | od 1 014 zł | 6 oferty | ||
Samsung PM983 MZQLB1T9HAJR 1.92 TB | od 1 621 zł | 3 oferty | ||
Samsung PM983 MZQLB7T6HMLA 7.68 TB | od 5 466 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →