SSD Intel D3-S4620 SSDSC2KG038TZ01 3.84 TB
Zdjęcia 3 |
Intel SSDSC2KG038TZ01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel D3-S4620 SSDSC2KG038TZ01 3.84 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD D3 S4620 Series 38TB 25ININT SATA 6GB/S 3D4 TLC SINGLEPACK SSDSC2KG038 | 4 158 zł |
Dysk SSD Intel D3-S4620 3.84TB 2.5" SATA III (SSDSC2KG038TZ01) | 3 659 zł |
D3 SSDSC2KG038TZ01 dysk SSD 2.5" 3840 GB Serial ATA SSDSC2KG038TZ01 | 4 061 zł |
SSD Intel S4620 3.84TB SATA SSDSC2KG038TZ01 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 3 643 zł |
D3 SSDSC2KG038TZ01 dysk SSD 2.5" 3840 GB Serial ATA SSDSC2KG038TZ01 | 4 061 zł |
Intel D3-s4620 3.84tb Ssd Posrebrzany SSDSC2KG038TZ01 | 3 844 zł |
Modyfikacje Intel D3-S4620 SSDSC2KG038TZ01
Ceny na Intel D3-S4620 SSDSC2KG038TZ01 |
---|---|---|---|---|
Intel D3-S4620 SSDSC2KG480GZ01 480 GB | od 919 zł | 8 oferty | ||
Intel D3-S4620 SSDSC2KG960GZ01 960 GB | od 1 121 zł | 13 oferty | ||
Intel D3-S4620 SSDSC2KG019TZ01 1.92 TB | od 1 735 zł | 9 oferty | ||
Intel D3-S4620 SSDSC2KG038TZ01 3.84 TB | od 3 643 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →