SSD Intel D3-S4520 SSDSC2KB960GZ01 960 GB
Intel SSDSC2KB960GZ01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel D3-S4520 SSDSC2KB960GZ01 960 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD Solidigm (Intel) S4520 960GB SATA 2.5" SSDSC2KB960GZ01 (DWPD up t | 868 zł |
SOLIDIGM Dysk SSD Solidigm (Intel) S4520 960GB SATA 2.5" SSDSC2KB960GZ01 ( | 858 zł |
INTEL SSD D3-S4520 960GB, 2.5" SATA 6Gb/s 3D4 TLC 7mm SSDSC2KB960GZ01 | 862 zł |
Modyfikacje Intel D3-S4520 SSDSC2KB960GZ01
Ceny na Intel D3-S4520 SSDSC2KB960GZ01 |
---|---|---|---|---|
Intel D3-S4520 SSDSC2KB240GZ01 240 GB | od 654 zł | 6 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB480GZ01 480 GB | od 654 zł | 5 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB960GZ01 960 GB | od 858 zł | 3 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB019TZ01 1.92 TB | od 1 280 zł | 5 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB038TZ01 3.84 TB | od 2 289 zł | 7 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB076TZ01 7.68 TB | od 3 154 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →