SSD Intel 660p Series SSDPEKNW512G8X1 512 ГБ
Відео 15 |
Intel SSDPEKNW512G8X1 |
|
QLC - Single-Level Cell, зберігання чотирьох біт інформації в одному осередку. На відміну від TLC, які містять три біта інформації в комірці. За рахунок цього щільність зберігання даних зросла на 33%.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel 660p Series SSDPEKNW512G8X1 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel SSD 660p 512GB M2 PCIe 30x4 Box Retail SSDPEKNW512G8X1 | 369 zł |
Intel 660p SSD M.2 NVMe - 512GB | 452 zł |
Dysk SSD Intel 660P 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (SSDPEKNW512G8X1) | 446 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dysk Intel 660P SSDPEKNW512G8X1 978348 (512 GB ; M.2; | 467 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel 660p Series SSDPEKNW512G8X1
Ціни на Intel 660p Series SSDPEKNW512G8X1 |
---|---|---|---|---|
Intel 660p Series SSDPEKNW512G8X1 512 ГБ | від 369 zł | 4 пропозиції | ||
Intel 660p Series SSDPEKNW010T8X1 1.02 ТБ | від 533 zł | 7 пропозицій | ||
Intel 660p Series SSDPEKNW020T8X1 2.05 ТБ | від 1 045 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →