SSD Intel 660p Series SSDPEKNW020T8X1 2.05 ТБ
Відео 15 |
Intel SSDPEKNW020T8X1 |
|
QLC - Single-Level Cell, зберігання чотирьох біт інформації в одному осередку. На відміну від TLC, які містять три біта інформації в комірці. За рахунок цього щільність зберігання даних зросла на 33%.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel 660p Series SSDPEKNW020T8X1
Ціни на Intel 660p Series SSDPEKNW020T8X1 |
---|---|---|---|---|
Intel 660p Series SSDPEKNW512G8X1 512 ГБ | від 369 zł | 4 пропозиції | ||
Intel 660p Series SSDPEKNW010T8X1 1.02 ТБ | від 533 zł | 7 пропозицій | ||
Intel 660p Series SSDPEKNW020T8X1 2.05 ТБ | від 1 045 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →