SSD Intel 660p Series SSDPEKNW010T8X1 1.02 ТБ
Відео 15 |
Intel SSDPEKNW010T8X1 |
|
Доступний терабайтний SSD-накопичувач з роз'ємом М. 2, передовим інтерфейсом NVMe 1.3 і флеш-пам'яттю підвищеної ємності типу QLC. Виконаний у стандартному форм-факторі 2280, повністю сумісний з усіма актуальними материнськими платами, обладнаними портом М. 2 з підтримкою PCI-Е 3.0 x4. Виробником позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії, призначена для персональних комп'ютерів і ноутбуків самого різного рівня і призначення.
Може стати корисним компонентом робочих і ігрових станцій (при сценаріях використання з низькою інтенсивністю операцій запису). SSD-накопичувач Intel 660p Series SSDPEKNW010T8X1 демонструє гідним рівнем продуктивності введення/виводу (150/220К IOPS), хорошою лінійною швидкістю читання/запису (1800/1800 Мбайт/с в рамках SLC-буфера) і помірною латентністю доступу до довільно обраним даними.
Основою апаратної конфігурації пристрою став чотириканальний контролер Silicon Motion SM2263, що являє собою спрощену версію топового чипсета SM2262. Він обладнаний DRAM-буфером 256 Мб DDR3L і підтримує функція SLC-кешування операцій запису, причому об'єм SLC-буфера змінюється динамічно (6 Гб статичного кешу + до 70 Гб динамічного). Функцію зберігання користувацьких даних виконує високоякісна 1-Тбіт 3D QLC NAND пам'ять. Ресурс гарантованої запису (TBW) дорівнює 200 Тб, що дозволяє щодня записувати більше 100 Гб даних протягом 5 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel 660p Series SSDPEKNW010T8X1 1.02 ТБ
Intel SSD 660p Series 10 TB M2 80 mm PCIe 30 x 4 3D2 QLC SSDPEKNW010T8X1 | 614 zł |
Dysk SSD Intel 660P 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (SSDPEKNW010T8X1) | 556 zł |
Dysk SSD INTEL SSDPEKNW010T8X1, 1 TB, M.2, PCI Express | 533 zł |
Intel SSD 660p Series 1TB **New | 609 zł |
Dysk SSD Intel 660P 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (SSDPEKNW010T8X1) | 562 zł |
Модификації Intel 660p Series SSDPEKNW010T8X1
Ціни на Intel 660p Series SSDPEKNW010T8X1 |
---|---|---|---|---|
Intel 660p Series SSDPEKNW512G8X1 512 ГБ | від 369 zł | 4 пропозиції | ||
Intel 660p Series SSDPEKNW010T8X1 1.02 ТБ | від 533 zł | 7 пропозицій | ||
Intel 660p Series SSDPEKNW020T8X1 2.05 ТБ | від 1 045 zł | 2 пропозиції |