SSD Intel D3-S4520 SSDSC2KB019TZ01 1.92 TB
Intel SSDSC2KB019TZ01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel D3-S4520 SSDSC2KB019TZ01 1.92 TB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel SSD D3 S4520 seria 19 TB 25 cala SATA 6 GB/S 3D4 TLC pojedynczy paki | 1 412 zł |
Intel Solid-State Drive D3-S4510 Series - solid state drive - 1.9 TB | 1 383 zł |
SOLIDIGM Dysk SSD Solidigm (Intel) S4520 1.92TB SATA 2.5" SSDSC2KB019TZ01 | 1 459 zł |
D3 SSDSC2KB019TZ01 dysk SSD 2.5" 1920 GB Serial ATA SSDSC2KB019TZ01 | 1 464 zł |
Intel SSD INT-99A0CP D3-S4520 1920 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface | 1 494 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Intel D3-S4520 SSDSC2KB019TZ01
Ceny na Intel D3-S4520 SSDSC2KB019TZ01 |
---|---|---|---|---|
Intel D3-S4520 SSDSC2KB240GZ01 240 GB | od 568 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB480GZ01 480 GB | od 636 zł | 12 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB960GZ01 960 GB | od 839 zł | 7 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB019TZ01 1.92 TB | od 1 280 zł | 11 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB038TZ01 3.84 TB | od 2 289 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB076TZ01 7.68 TB | od 3 154 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →