SSD Intel D3-S4520 SSDSC2KB076TZ01 7.68 TB
Intel SSDSC2KB076TZ01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel D3-S4520 SSDSC2KB076TZ01 7.68 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel SSD D3 S4520 seria 76 TB 25 cala SATA 6 GB/S 3D4 TLC pojedynczy paki | 3 154 zł |
SOLIDIGM Dysk SSD Solidigm (Intel) S4520 7.68TB SATA 2.5" SSDSC2KB076TZ01 | 5 187 zł |
Dysk serwerowy Intel D3-S4520 7.68TB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (SSDSC2KB076T | 4 948 zł |
D3 S4520 2.5" 7680 GB Serial ATA III TLC 3D NAND dysk SSDSC2KB076TZ01 | 5 247 zł |
SSD Intel S4520 7.68TB SATA SSDSC2KB076TZ01 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 5 094 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Intel D3-S4520 SSDSC2KB076TZ01
Ceny na Intel D3-S4520 SSDSC2KB076TZ01 |
---|---|---|---|---|
Intel D3-S4520 SSDSC2KB240GZ01 240 GB | od 568 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB480GZ01 480 GB | od 636 zł | 12 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB960GZ01 960 GB | od 839 zł | 7 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB019TZ01 1.92 TB | od 1 280 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB038TZ01 3.84 TB | od 2 289 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB076TZ01 7.68 TB | od 3 154 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →