SSD Intel D3-S4520 SSDSC2KB240GZ01 240 GB
Intel SSDSC2KB240GZ01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel D3-S4520 SSDSC2KB240GZ01 240 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel SSD D3-S4520 240Go 25p SATA SSDSC2KB240GZ01 | 766 zł |
Dysk serwerowy Intel D3-S4520 240GB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (SSDSC2KB240GZ | 665 zł |
D3 S4520 2.5" 240 GB Serial ATA III TLC 3D NAND dysk SSDSC2KB240GZ01 | 665 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Intel SSD S4520 Series 240GB 25in SATA - PACZKOMAT, | 921 zł |
Intel Ssdsc2kb240gz01 240gb Ssd Przezroczysty | 692 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Intel D3-S4520 SSDSC2KB240GZ01
Ceny na Intel D3-S4520 SSDSC2KB240GZ01 |
---|---|---|---|---|
Intel D3-S4520 SSDSC2KB240GZ01 240 GB | od 568 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB480GZ01 480 GB | od 636 zł | 12 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB960GZ01 960 GB | od 839 zł | 7 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB019TZ01 1.92 TB | od 1 280 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB038TZ01 3.84 TB | od 2 289 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB076TZ01 7.68 TB | od 3 154 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →