SSD Intel D3-S4520 SSDSC2KB480GZ01 480 GB
Intel SSDSC2KB480GZ01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel D3-S4520 SSDSC2KB480GZ01 480 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD D3 S4520 Series 480GB 25ININT SSDSC2KB480GZ01 | 709 zł |
Dysk SSD Solidigm (Intel) S4520 480GB SATA 2.5" SSDSC2KB480GZ01 (DWPD up t | 654 zł |
D3 SSDSC2KB480GZ01 dysk SSD 2.5" 480 GB Serial ATA III SSDSC2KB480GZ01 | 841 zł |
Intel SSD INT-99A0AD D3-S4520 480 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface | 860 zł |
Intel SSD INT-99A0AD D3-S4520 480 GB, format SSD 2,5", interfejs SSD SATA | 815 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Intel D3-S4520 SSDSC2KB480GZ01
Ceny na Intel D3-S4520 SSDSC2KB480GZ01 |
---|---|---|---|---|
Intel D3-S4520 SSDSC2KB240GZ01 240 GB | od 568 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB480GZ01 480 GB | od 636 zł | 12 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB960GZ01 960 GB | od 839 zł | 7 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB019TZ01 1.92 TB | od 1 280 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB038TZ01 3.84 TB | od 2 289 zł | 10 oferty | ||
Intel D3-S4520 SSDSC2KB076TZ01 7.68 TB | od 3 154 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →