SSD Intel D3-S4510 SSDSC2KB480G801 480 GB
Intel SSDSC2KB480G801 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel D3-S4510 SSDSC2KB480G801 480 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD Intel D3-S4510 480GB 2.5" SATA III (SSDSC2KB480G801) | 1 181 zł |
Intel SSDSC2KB480G801 dysk SSD 2.5" 480 GB Serial ATA SSDSC2KB480G801 | 988 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! intel Dysk SSD DC S4510 Series (480GB, 2.5in SATA 6G | 1 237 zł |
Intel SSDSC2KB480G801 dysk SSD 2.5" 480 GB Serial ATA SSDSC2KB480G801 | 989 zł |
Modyfikacje Intel D3-S4510 SSDSC2KB480G801
Ceny na Intel D3-S4510 SSDSC2KB480G801 |
---|---|---|---|---|
Intel D3-S4510 SSDSC2KB240G801 240 GB | od 567 zł | 7 oferty | ||
Intel D3-S4510 SSDSC2KB480G801 480 GB | od 988 zł | 4 oferty | ||
Intel D3-S4510 SSDSC2KB960G801 960 GB | od 1 213 zł | 3 oferty | ||
Intel D3-S4510 SSDSC2KB019T801 1.92 TB | od 2 768 zł | 1 oferta | ||
Intel D3-S4510 SSDSC2KB076T801 7.68 TB | od 5 764 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →