SSD GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-01T 1.02 TB
Wideo 2Zdjęcia 5 |
GOODRAM SSDPR-CX400-01T |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-01T
Ceny na GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-01T |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-128 128 GB | od 77 zł | 3 oferty | ||
GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-256 256 GB | od 94 zł | 4 oferty | ||
GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-512 512 GB | od 138 zł | 2 oferty | ||
GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-01T 1.02 TB | od 446 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →