Karta pamięci Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 128 GB (TS128GSDC340S)
Transcend SDXC 340S UHS-I U3 V30 A2 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta SD 128 GB UHS-I U3 A2 Ultra Performance TS128GSDC340S | 227 zł |
Karta Transcend 340S SDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (TS128GSDC340S) | 100 zł |
Transcend Ts128gsdc340s 128gb Memory Card Czarny | 131 zł |
Modyfikacje Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2
Ceny na Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 128 GB | od 100 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 256 GB | od 142 zł | 4 oferty | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 512 GB | od 223 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →