Karta pamięci Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 512 GB (TS512GSDC340S)
Transcend SDXC 340S UHS-I U3 V30 A2 512Gb |
|
Pojemne urządzenie do przechowywania danych w formacie SD do użytku z kamerami i aparatami fotograficznymi. Model wyprodukowano z wykorzystaniem pamięci flash 3D NAND, co zapewnia wysoką niezawodność przechowywania informacji. Przy odczycie danych z nośników można osiągnąć prędkość do 160 MB/s, a przy zapisie plików - około 90 MB/s. Transcend SDXC 340S UHS-I U3 V30 A2 512Gb świetnie radzi sobie w fotografii seryjnej oraz podczas nagrywania wideo 4K.
Klasa nagrywania wideo V30, która gwarantuje brak spadków prędkości poniżej 30 MB/s, pomaga utrzymać stabilną liczbę klatek na sekundę dla filmów. Pendrive oznaczono także klasą A2 dla aplikacji, dzięki czemu można liczyć na wysoką wydajność przy uruchamianiu programów mobilnych. To prawda, że nie będzie można go używać na pokładzie zdecydowanej większości gadżetów mobilnych ze względu na jego rozmiar. Model wykonany jest w obudowie odpornej na ciepło, wodę i wstrząsy, napęd jest również odporny na promieniowanie rentgenowskie i napięcie statyczne. Do karty pamięci dołączone jest autorskie oprogramowanie RecoveRx umożliwiające odzyskiwanie skasowanych lub utraconych danych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 512 GB
Karta SD 512 GB UHS-I U3 A2 Ultra Performance TS512GSDC340S | 369 zł |
Karta Transcend 340S SDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (TS512GSDC340S) | 223 zł |
Transcend Ts512gsdc340s 512gb Memory Card Czarny | 296 zł |
Modyfikacje Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2
Ceny na Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 128 GB | od 100 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 256 GB | od 142 zł | 3 oferty | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 512 GB | od 223 zł | 3 oferty |