Карта пам'яті Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 128 ГБ (TS128GSDC340S)
Transcend SDXC 340S UHS-I U3 V30 A2 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta SD 128 GB UHS-I U3 A2 Ultra Performance TS128GSDC340S | 227 zł |
Karta Transcend 340S SDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (TS128GSDC340S) | 100 zł |
Transcend Ts128gsdc340s 128gb Memory Card Czarny | 131 zł |
Модификації Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2
Ціни на Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 128 ГБ | від 100 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 256 ГБ | від 142 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 512 ГБ | від 223 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →