Karta pamięci Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128 GB (SDG3/128GB)
Zdjęcia 5 |
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128 GB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Sdxc Canvas Go Plus SDG3/128GB Karta Sd 128GB | 57 zł |
Kingston Canvas Go! Plus SD - 170MB/s - 128GB | 83 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Go! Plus SDXC 128GB | 57 zł |
Kingston SDXC Canvas Go Plus 128GB 170R C10 UHS-I U3 V30 RF-SD-KNG-186 | 57 zł |
Karta pamięci KINGSTON 128 GB | 88 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Kingston SDXC Canvas Go! Plus
Ceny na Kingston SDXC Canvas Go! Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 64 GB | od 35 zł | 18 oferty | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128 GB | od 57 zł | 17 oferty | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 256 GB | od 85 zł | 14 oferty | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512 GB | od 216 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →