Karta pamięci SanDisk Ultra 80MB/s SD UHS-I Class 10 128 GB
SanDisk Ultra 80MB/s SDXC UHS-I Class 10 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra 80MB/s SD UHS-I Class 10 128 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 128 GB SDXC Mem SDSDUNR-128G-GN3IN | 71 zł |
SanDisk Ultra SDXC 128GB 100 MB/s UHS-I Class 10 RF-SD-SND-191 | 73 zł |
Karta pamięci SANDISK 128 GB | 141 zł |
SanDisk SDHC Ultra 128GB C10 100MB/s UHS-I | 80 zł |
Karta SanDisk Ultra SDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U1 (SDSDUNR-128G-GN3IN) | 101 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →