Pamięć RAM G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb F3-1600C11D-16GISL
G.Skill F3-1600C11D-16GISL |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb F3-1600C11D-16GISL
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill AEGIS DDR3-1600 C11 DC - 16GB | 154 zł |
G.SKILL DDR3 16GB (2x8GB) Aegis 1600MHz XMP2 SAGSK3G16AEGI00 | 137 zł |
G.SKILL Aegis DDR3 2x8GB 1600MHz CL11 RD-DDR3160-GSK-048 | 143 zł |
G.Skill Aegis DDR3 16GB (2 x 8GB) 1600 CL11 | 140 zł |
G.SKILL DDR3 16GB (2x8GB) Aegis 1600MHz XMP2 43211 | 137 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb
Ceny na G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb F3-1333C9D-16GIS | od 138 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb F3-1600C11D-16GIS | od 135 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR3 2x8Gb F3-1600C11D-16GISL | od 137 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →