Pamięć RAM G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-FX5
Wideo 3Zdjęcia 7 |
G.Skill F5-6000J3038F16GX2-FX5 |
|
Dwukanałowy zestaw szybkich pamięci RAM typu DDR5 o łącznej pojemności modułu 32 GB (2x16 GB), przeznaczony do stosowania w systemach z procesorami AMD Ryzen (mikroarchitektura Raphael, Zen 4 i wyższe). Możliwość normalnej pracy przy wysokiej efektywnej częstotliwości taktowania 6000 MHz, niskim opóźnieniu CL30 i umiarkowanym napięciu zasilania 1,35 V. W 2023 r. pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, skierowany do overclockerów i graczy, którzy chcą uzyskać maksymalną wydajność swojego komputera PC Konfiguracja sprzętu.
Konstrukcja zestawu modułów pamięci RAM G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-FX5 obejmuje aluminiowe rozpraszacze ciepła o wysokości 33 mm, co gwarantuje wysoki stopień kompatybilności z dowolnymi dużymi chłodnicami wieżowymi do procesora. Zestaw ten idealnie nadaje się do instalacji w grach, wydajnych, wielofunkcyjnych systemach domowych i niedrogich stacjach roboczych przeznaczonych do tworzenia i przetwarzania treści cyfrowych. Dzięki technologii AMD EXPO obsługujące ją płyty główne automatycznie ustawiają wymagane parametry taktowania CL30-38-38-96 i napięcie 1,35 V w BIOS-ie UEFI, znacznie upraszczając procedurę instalacji modułu. Zastosowanie wyselekcjonowanych układów pamięci, wysokiej jakości wielowarstwowej ekranowanej płytki PCB i aluminiowych rozpraszaczy ciepła umożliwia podkręcanie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-FX5
Wszystkie ceny 7 →GSKILL D532GB 6000-30 Flare X5 K2 GSK F5-6000J3038F16GX2-FX5 | 648 zł |
G.Skill Flare X5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 sztuk) - AMD EX | 561 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Flare X5 AMD 6000MHz CL30 EXPO czarna | 585 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Flare X5 AMD 6000MHz CL30 EXPO czarna | 596 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Flare X5 AMD 6000MHz CL30 EXPO czarna | 585 zł |
G.SKILL G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3 | 630 zł |
G.skill Flare X5 F5-6000j3038f16gx2-fx5 32gb 2x16gb Ddr5 6000mhz Ram Czarn | 625 zł |
Modyfikacje G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb
Ceny na G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-FX5 | od 558 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-FX5 | od 606 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-FX5 | od 518 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-FX5 | od 561 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-FX5 | od 559 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-FX5 | od 539 zł | 9 oferty |