Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GVRB
Відео 5Фото 4 | 346 zł Купити! TANIA DOSTAWA ! - ! g.skill DDR4 32GB (2x16GB) Ripjaws V 3000MHz CL16 XMP2www.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
G.Skill F4-3000C16D-32GVRB |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GVR | від 478 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2666C15D-32GVR | від 396 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GVRB | від 346 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GVR | від 669 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVKA | від 1 197 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR | від 329 zł | 20 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GVK | від 1 098 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC | від 383 zł | 11 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GVK | від 319 zł | 21 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB | від 337 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C17D-32GVKB | від 912 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK | від 389 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4266C19D-32GVK | від 429 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C17D-32GVK | від 999 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK | від 412 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →