Материнська плата Gigabyte B550M DS3H
Відео 12Фото 6 |
Відмінно збалансована і доступна материнська плата середнього класу формату microATX з процесорним роз'ємом AM4 та чипсетом 2020-го року AMD B550. Позиціонується як модель середньої цінової категорії з популярної серії Gigabyte Ultra Durable. Продукти цього сімейства відрізняються підвищеною надійністю, яка досягається за рахунок використання високоякісної елементної бази (довговічні конденсатори, LowRDS MOSFET, безшумні корпусні дроселі).
Призначена для використання у складі універсальних домашніх і геймерських конфігурацій розумній вартості. Материнська плата Gigabyte B550M DS3H може стати надійною основою бюджетної робочої станції. Підтримує 4/6/8/12/16-ядерні процесори Ryzen 3000 (ядра Matisse/Matisse Refresh, 7 нм) і гібридні APU Ryzen 4000 (ядро Renoir, 7 нм). На відміну від плати попереднього покоління (B450M DS3H), забезпечує роботу швидкодіючого системного інтерфейсу PCI-E Gen 4.0, що дозволяє подвоїти швидкість обміну даними з високошвидкісними NVMe SSD-накопичувачами і прискорити завантаження текстур в деякі моделі новітніх геймерських відеокарт. Обладнана потужним 8-фазною цифровим конвертором живлення з алюмінієвими радіатором. Підтримує встановлення до 128 Гб швидкодіючої оперативної пам'яті DDR4 (до 4000 МГц). Для швидкісної підсистеми зберігання даних передбачено два М. 2 порти (один PCI-E Gen 4.0).
Купити Gigabyte B550M DS3H
Усі ціни 28 →GIGABYTE B550M DS3H P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - | 537 zł |
Gigabyte Płyta główna B550M DS3H AM4 4DDR4 HDMI/DVI M.2 USB3.2 mATX KBGBAA | 384 zł |
Płyta główna Gigabyte B550M DS3H 1.5 B550MDS3H1.5 | 499 zł |
Gigabyte B550M DS3H PL-AM4-GA-051 | 419 zł |
Płyta główna GIGABYTE B550M DS3H | 389 zł |