Материнська плата MSI MAG X670E TOMAHAWK WIFI
Відео 4Фото 6 |
Висококласна повнорозмірна ATX плата зі збройової оверклокерської лінійки продуктів MSI MAG TOMAHAWK. Плата відноситься до верхнього цінового сегменту і є однією з найбільш просунутих материнських плат MSI 2023, заточених під нову платформу AM5, яку компанія AMD презентувала в 2022 як заміну застарілому роз'єму AM4. Інша важлива перевага даної моделі полягає в сумісності з оперативною пам'яттю нового формату DDR5, який недавно з'явився на масовому ринку.
MSI MAG X670E TOMAHAWK WIFI дозволяє встановити до 4 модулів DDR5 загальним об'ємом 192 ГБ із максимальною тактовою частотою 7800 МГц. Просунута схемотехніка пристрою передбачає використання довговічних конденсаторів, ущільненого текстоліту, термостійких силових ключів, спеціалізованих клямок та додаткового охолодження критично важливих зон. Інтеграція шини PCI-E четвертого покоління дозволяє створювати ефективні дискові підсистеми з використанням швидкодіючих M.2 SSD-накопичувачів.
Потужний 17-фазний цифровий конвертер живлення готовий до спільної роботи з високопродуктивними процесорами, наприклад Ryzen 7 7700X. Плата також підтримує підключення водяних помп та LED-стрічок, що робить її ідеальним вибором для геймерів. Технологія Core Boost, що оптимізує систему живлення, дозволяє точно регулювати напругу процесора, створюючи оптимальні умови для розгону.
Додаткові особливості включають допрацьоване заземлення отворів кріплення, радіатори Shield Frozr для M.2 SSD накопичувачів, сталеві слоти PCI-E Steel Armor, вбудовані інструменти для діагностики системних неполадок та інтелектуальну систему управління охолодженням Frozr AI. Потенційний власник плати може заощадити на купівлі бездротового обладнання, оскільки на борту плати є встановлений мережевий модуль Realtek RTL8125BG з бездротовим приймачем Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3.
Купити MSI MAG X670E TOMAHAWK WIFI
Усі ціни 18 →MB MSI AMD AM5 MAG X670E TOMAHAWK WiFi 7E12-001R | 1 283 zł |
MSI MAG X670E TOMAHAWK WIFI P?yta g?ówna - AMD X670E - AMD AM5 socket - DD | 1 381 zł |
MSI Płyta główna MAG X670E TOMAHAWK WIFI AM5 4DDR5 HDMI/DP ATX KBMSIAA8X67 | 1 283 zł |
MSI MAG X670E TOMAHAWK WIFI PL-AM5-MSI-012 | 1 277 zł |
MSI Płyta główna MAG X670E TOMAHAWK WIFI AM5 4DDR5 HDMI/DP ATX 110746 | 1 333 zł |
Феноменальне співвідношення між ціною та функціональними можливостями
MSI MAG X670E Tomahawk WIFI виділяється на тлі конкурентів своїм винятковим співвідношенням ціни та функціональності. Ця материнська плата для платформи AMD AM5, незважаючи на відносно помірну вартість, оснащена системою топової логікою AMD X670E. При цьому вона пропонує широкий набір можливостей, притаманних дорожчим оверклокерським моделям.
Все, що потрібно для щастя
MSI MAG X670E Tomahawk WIFI вражає своїм технічним оснащенням: потужний 17-фазний цифровий конвертер живлення з якісним охолодженням, підтримка розгінних можливостей, великі опції для підключення та оптимізації системи (AMD Expo, MSI Core Boost, Memory Boost) і просунути пристроїв зберігання та високошвидкісної передачі даних. Поєднання продуманої конструкції, широких можливостей налаштування та оптимізації робить цю плату чудовим вибором для складання потужного ПК.
Підтримка пам'яті DDR5-7800
MSI MAG X670E TOMAHAWK WIFI розширює межі продуктивності за допомогою до 192 ГБ оперативної пам'яті DDR5 на частотах до 7800 МГц. Завдяки містким опціям для зберігання даних, включаючи чотири традиційні SATA3 і чотири M.2 роз'єми, плата забезпечує гнучкість і високу швидкість роботи з великими обсягами інформації. Додаткові технології, такі як покращене заземлення, радіатори Shield Frozr для M.2 SSD та слоти PCI-E Steel Armor, забезпечують надійність, ефективне охолодження та захист компонентів, роблячи MSI MAG X670E TOMAHAWK WIFI чудовим вибором для сучасних високопродуктивних систем.