Материнська плата MSI B550-A PRO
Відео 15Фото 6 |
Добре збалансована багатоцільова ATX материнська плата 2020 модельного року з процесорним роз'ємом AMD AM4 та чипсетом середнього класу В550. Призначена для комплектації ігрових систем, продуктивних універсальних домашніх ПК і робочих станцій початкового рівня. Завдяки армованому слотовому роз'єму PCI-E, може працювати з масивними та великогабаритними топовими дискретними ігровими відеокартами.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії. Гарантовано сумісна з процесорами AMD Ryzen 3000 (Matisse/Matisse Refresh, 7 нм) і APU Ryzen 4000G (Renoir, 7 нм). На відміну від моделей попереднього покоління, заснованих на чипсеті B450), в материнській платі MSI B550-A PRO передбачена повноцінна підтримка швидкодіючого системного інтерфейсу PCI-E Gen 4.0, який дозволяє на 100% збільшити швидкість завантаження текстур в прогресивні моделі дискретних відеокарт і прискорити обмін даними з швидкодіючими NVMe SSD-накопичувачами.
Завдяки чотирьом слотовим роз'ємам для DDR4 DIMM-модулів, можлива установка вражаючого максимального сумарного об'єму оперативної пам'яті до 128 Гб), якого більш ніж достатньо для геймінгу, стрімінг і вирішення будь-яких побутових/професійних завдань. Також варто відзначити наявність швидкісного мережевого GbE LAN-адаптера Realtek 8111H і двох цифрових відеовиходів (HDMI, DisplayPort).
Купити MSI B550-A PRO
Усі ціни 20 →MSI B550-A PRO P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX | 531 zł |
MSI Płyta główna B550 A-PRO AM4 4DDR4 HDMI/DP M.2 ATX KBMSIAA7B550A05 | 500 zł |
Płyta główna MSI MSI B550-A PRO B550-APRO | 631 zł |
MSI B550-A PRO PL-AM4-MSI-118 | 499 zł |
MSI Płyta główna B550 A-PRO AM4 4DDR4 HDMI/DP M.2 ATX 68682 | 517 zł |