Процесор AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX (100100000927BOX)
Відео 9Фото 7 |
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX |
|
Підтримується материнськими платами 500-ї серії. B450/X470 чипсети залежно від прошивки виробника плати.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Ryzen 5 5600 z wentylatorem Wraith Stealth - gniazdo AM4/6 rdzeni -12 | 560 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 5600 100-100000927BOX CPAMDZY50005600 | 614 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5600 100-100000927BOX | 799 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5600 | 599 zł |
AMD Ryzen 5 5600 PR-AM4-AMD-282 | 600 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 5 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX | від 560 zł | 19 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK | від 629 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM | від 509 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX | від 610 zł | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK | від 1 667 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM | від 632 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →