Процесор AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX (100-100001015BOX)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX
Усі ціни 25 →Procesor AMD Ryzen 5 7600 3.8GHz/32MB (100-100001015BOX) sAM5 BOX | 1 046 zł |
AMD Ryzen 5 7600 Wraith Stealth Procesor - 6 rdzeni - 4 GHz - AMD AM5 - AM | 899 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 7600 3,8GHz 100-100001015BOX CPAMDZY50007600 | 905 zł |
AMD Ryzen 5 7600 PR-AM5-AMD-005 | 894 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 7600 | 889 zł |
Доступ до новітніх технологій
Ryzen 5 7600 відчиняє двері у світ платформи AMD AM5, дозволяючи познайомитися з передовими технологіями, такими як пам'ять DDR5 та шини PCI-E 4.0, без необхідності вкладатися у більш дорогі моделі. Цей процесор відрізняється чудовою продуктивністю як в одно-, так і в багатоядерних задачах, пропонуючи вбудовану графіку та економічність в енергоспоживання, що робить його ідеальним вибором для бюджетних зборок на базі материнських плат AM5.
Перевага архітектури Zen 4
За ціною близько 8000 гривень Ryzen 5 7600 значно перевершує процесори попередніх поколінь Ryzen 5 в одно- і багатоядерних випробуваннях. Перехід на архітектуру Zen 4 дозволив AMD значно збільшити тактові частоти до 3.8 - 5.1 ГГц, при цьому скоротивши споживання енергії до 65 Вт. Це забезпечило приріст продуктивності в порівнянні з Ryzen 5 5600X на цілих 25%, і цей показник може бути покращений за рахунок тонкого налаштування та розгону.
Рекомендації щодо охолодження
Незважаючи на численні переваги, є деякі недоліки. Компоненти для платформи AM4 доступніші, і, наприклад, попередник Ryzen 5 5600 доступний за значно більш привабливою ціною, являючи собою привабливий варіант для створення бюджетної, але продуктивної системи з обмеженими можливостями апгрейду. Однак варто відзначити, що стандартний кулер Wraith Stealth не завжди справляється з охолодженням при активному використанні процесора, тому рекомендується його заміна на потужніший та ефективніший охолодний пристрій від таких виробників, як Deepcool, Jonsbo або ID-COOLING.
Модификації AMD Ryzen 5 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 5 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK | від 809 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM | від 789 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX | від 838 zł | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 OEM | від 868 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX | від 728 zł | 29 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM | від 963 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK | від 999 zł | 2 пропозиції |