Процесор AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX OEM
Відео 15Фото 8 |
AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper 5000
Ціни на AMD Ryzen Threadripper 5000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX BOX | від 4 746 zł | 14 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX OEM | від 4 899 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX BOX | від 7 920 zł | 21 пропозиція | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX OEM | від 9 290 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5975WX BOX | від 10 796 zł | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5975WX OEM | від 13 390 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX BOX | від 17 996 zł | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX OEM | від 26 390 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →