Procesor AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX OEM
Wideo 15Zdjęcia 8 |
AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper 5000
Ceny na AMD Ryzen Threadripper 5000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX BOX | od 4 766 zł | 13 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX OEM | od 4 899 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX BOX | od 7 920 zł | 21 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX OEM | od 9 290 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5975WX BOX | od 10 796 zł | 27 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5975WX OEM | od 13 390 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX BOX | od 17 996 zł | 26 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX OEM | od 26 390 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →