Процесор AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX (100-100000593WOF)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX |
|
6-ядерний процесор середньої потужності, побудований на базі нової мікроархітектури AMD Zen 4 (кодове ім'я Raphael). Чіп зроблений за передовим 5-нм техпроцесом, заточений для роботи з оперативною пам'яттю DDR5 з технологією авторозгону AMD EXPO і розрахований на встановлення в материнські плати із сокетом AMD AM5, представленим у 2022 році. В основі чипа Ryzen 5 7600X BOX лежать 6 прогресивних ядер Zen 4 з базовою тактовою частотою 4.7 ГГц, які за допомогою технології Turbo Core можуть автоматично розганятися до 5.3 ГГц.
Ядра підтримують технологію багатопоточності, що дозволяє кожному ядру одночасно виконувати два потоки обчислень, тим самим підвищуючи загальну продуктивність процесора. Завдяки новій архітектурі інженери AMD змогли вдвічі збільшити обсяг кеш-пам'яті третього рівня, довівши її загальну кількість до 32 МБ. Завдяки збільшеним тактовим частотам, нарощеному об'єму кешу і оптимізованій архітектурі Ryzen 5 Raphael 7600X BOX забезпечує майже 30% приріст продуктивності при одноядерному навантаженні в порівнянні з аналогічними CPU на архітектурі Zen 3. творчих авторів та розробників. Однак через дорожнечу материнських плат на AM5 та пам'яті DDR5 та материнських плат із сокетом AM5 на старті продажів вони є скоріше продуктом на перспективу, який зацікавить насамперед комп'ютерних ентузіастів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX
Усі ціни 31 →Procesor AMD Ryzen 5 7600X 6 rdzeni/12 nieokiełkowanych wątków architektur | 969 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 7600X 4,7GH 100-100000593WOF CPAMDZY5007600X | 987 zł |
AMD Ryzen 5 7600X PR-AM5-AMD-004 | 999 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 7600X | 979 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 7600X 4,7GH 100-100000593WOF 96227 | 1 010 zł |
Модификації AMD Ryzen 5 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 5 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK | від 809 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM | від 789 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX | від 870 zł | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 OEM | від 868 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX | від 728 zł | 31 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM | від 963 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK | від 999 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO OEM | від 1 064 zł | 2 пропозиції |