Процесор AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX (100-100001352WOF)
Відео 6Фото 3 |
AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD SP6 Ryzen Threadripper 7960X BOX WOF 53GHz Boost 24xCore 152MB 350W AM | 8 297 zł |
AMD Ryzen Threadripper 7960X PR-TR4-AMD-045 | 7 090 zł |
Procesor AMD Ryzen Threadripper 7960X, 4.2 GHz, 128 MB, BOX (100-100001352 | 7 275 zł |
AMD AMD Ryzen Threadripper 7960X (24C/48T) 4.2Ghz (5.3 GHz Turbo) Socket s | 8 113 zł |
AMD Ryzen Threadripper 7960X 4.2GHz 24 Core 48 Thread sTR5 Desktop CPU Pro | 9 920 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper 7000
Ціни на AMD Ryzen Threadripper 7000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX | від 7 090 zł | 18 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X OEM | від 7 725 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X BOX | від 11 890 zł | 12 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X OEM | від 12 564 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7980X BOX | від 23 790 zł | 19 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7980X OEM | від 29 359 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо