Procesor AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX (100-100001352WOF)
Wideo 6Zdjęcia 3 |
AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD SP6 Ryzen Threadripper 7960X BOX WOF 53GHz Boost 24xCore 152MB 350W AM | 8 297 zł |
AMD Ryzen Threadripper 7960X PR-TR4-AMD-045 | 7 090 zł |
Procesor AMD Ryzen Threadripper 7960X, 4.2 GHz, 128 MB, BOX (100-100001352 | 7 275 zł |
AMD AMD Ryzen Threadripper 7960X (24C/48T) 4.2Ghz (5.3 GHz Turbo) Socket s | 8 113 zł |
AMD Ryzen Threadripper 7960X 4.2GHz 24 Core 48 Thread sTR5 Desktop CPU Pro | 9 920 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper 7000
Ceny na AMD Ryzen Threadripper 7000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X BOX | od 7 090 zł | 18 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7960X OEM | od 7 725 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X BOX | od 11 890 zł | 12 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7970X OEM | od 12 196 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7980X BOX | od 23 790 zł | 19 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 7000 7980X OEM | od 29 096 zł | 2 oferty |
Polecamy