Процесор Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX (BX8071513600KF)
Відео 18Фото 2 |
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX |
|
14-ядерний процесор середнього рівня, який вийшов у рамках 13-го покоління чіпів Intel під кодовим ім'ям Raptor Lake. Виготовлений на базі оптимізованого 10-нм техпроцесу, призначений для установки в ігрові та робочі системи середнього рівня, оснащені материнською платою з сокетом LGA 1700. потужність 16-ядерного Core i7 або 24-ядерного Core i9. Особливість архітектури Raptor Lake полягає у поділі активних ядер на 2 групи (потужні та енергоефективні) для оптимізації навантаження, як це прийнято в мобільних ARM-процесорах.
Таким чином, до складу Intel Core i5-13600KF BOX входять 6 потужних ядер Raptor Cove і 8 енергоефективних ядер Gracemont. Перші працюють на тактових частотах від 3.5 до 5.1 ГГц і задіяні у серйозних обчислювальних завданнях. Також вони підтримують технологію Hyper-Threading, що дозволяє кожному ядру одночасно виконувати два потоки обчислень, серйозно підвищуючи загальну продуктивність процесора.
Енергоефективні ядра Gracemont включаються під час вирішення простих фонових завдань. Їхній діапазон робочих частот знаходиться в межах від 2.6 до 3.9 ГГц. На відміну від чіпів Core i5 минулих поколінь, ця модель вміє працювати як зі звичною оперативною пам'яттю DDR4, так і новою пам'яттю класу DDR5. Максимальна тактова частота для DDR4 становить 3200 МГц, для DDR5 - 5600 МГц. Максимальний об'єм пам'яті, що підтримується, становить 128 ГБ. Заявлене тепловиділення становить 125 Вт, при піковому навантаженні воно може збільшитись до 181 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX
Усі ціни 30 →Intel BX8071513600KF Procesor stacjonarny Core i5-13600KF 14 rdzeni 6 rdze | 1 249 zł |
Intel Core i5-13600KF Raptor Lake Procesor - 14 rdzeni - 3.5 GHz - Intel L | 1 242 zł |
Intel Procesor Core i5-13600 KF BOX 3,5GHz, LGA1700 CPINLZ513600KF0 | 1 265 zł |
Intel Core i5-13600KF PR-IN17I5-INT-017 | 1 249 zł |
Procesor INTEL Core i5-13600KF | 1 334 zł |
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX | від 1 044 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM | від 928 zł | 26 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX | від 904 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM | від 839 zł | 24 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 BOX | від 958 zł | 26 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM | від 1 165 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500T OEM | від 1 274 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600 OEM | від 1 239 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K BOX | від 1 369 zł | 30 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX | від 1 242 zł | 31 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF OEM | від 1 311 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K OEM | від 1 484 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600T OEM | від 1 325 zł | 1 пропозиція |