Процесор AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX (100-100000263BOX)
Відео 4Фото 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX
Усі ціни 33 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Ryzen 7 5700G Wraith Stealth Procesor - 8 rdzeni - 3.8 GHz - AMD AM4 - | 869 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 5700G 4.6GHz AM4 100-100000263BOX CPAMDZY7005700G | 861 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700G 100-100000263BOX | 999 zł |
AMD Ryzen 7 5700G PR-AM4-AMD-239 | 849 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700G | 904 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | від 699 zł | 22 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | від 839 zł | 34 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | від 1 009 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | від 786 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | від 1 954 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →