Процесор AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM (100-000000263)
Відео 4Фото 3 |
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD kompatybilna tacka AM4 Ryzen 7 5700G 38 GHz MAX 46 GHz 8xCore 16 MB 65 | 978 zł |
AMD Ryzen 7 5700G Tray PR-AM4-AMD-278 | 786 zł |
AMD Ryzen 7 5700G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-000000263 | 822 zł |
AMD Ryzen 7 5700G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 100-000000263 | 821 zł |
Amd Ryzen 7 5700g 3.8ghz Cpu Posrebrzany 100-000000263 | 878 zł |
AMD RYZEN 7 5700G PROCESADOR 16 MB L3 38 GHZ 100-000000263 | 1 822 zł |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 7 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700 BOX | від 699 zł | 15 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX | від 769 zł | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G MPK | від 1 009 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G OEM | від 786 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Cezanne 5750G PRO OEM | від 1 954 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →