Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM (100-000000252)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD AM4 Ryzen 5 5600G taca 39GHz MAX 44GHz 6x Core 16MB 65W 100-000000252- | 677 zł |
AMD Ryzen 5 5600G / 3.9 GHz processor - OEM Procesor - 6 rdzeni - 3.9 GHz | 662 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5600G AM4 100-000000252 OEM | 657 zł |
AMD Ryzen 5 5600G procesor 3,9 GHz 16 MB L2 & L3 100-000000252 | 596 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 5600G, 3.9 GHz, 16 MB, OEM (100-000000252) | 577 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 409 zł | 32 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 404 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 499 zł | 22 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | від 668 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 534 zł | 31 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 568 zł | 11 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 1 335 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 621 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 629 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →