Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM (100-000000457)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM
Усі ціни 6 →AMD Ryzen 5 5500 processeur 36 GHz 16 Mo L3 100-000000457 | 511 zł |
AMD Ryzen 5 5500 Tray PR-AM4-AMD-348 | 409 zł |
AMD Ryzen 5 5500 procesor 3,6 GHz 16 MB L3 100-000000457 | 408 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 5 5500 TRAY | 411 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 5 5500 TRAY - PACZKOMAT, POCZTA, KU | 404 zł |
AMD Ryzen 5 5500 procesor 3,6 GHz 16 MB L3 100-000000457 | 408 zł |
Дванадцять потоків
AMD Ryzen 5 5500 - безсумнівно, найвигідніший шестиядерний процесор на ринку, Tray версія без кулера коштує менше $100. Сумісна материнська плата AM4 та оперативна пам'ять DDR4 теж копійчані в порівнянні з AM5 та DDR5. Завдяки архітектурі Zen 3 має високу продуктивність на одне ядро, а технологія SMT розпаралелює на 12 віртуальних потоків.
Оверклокінг пам'яті
Об'єм кеша L3 вдвічі менший, ніж у попереднього Ryzen 3600, зате кеш швидкий двоканальний 8+8 МБ. А оперативна пам'ять здатна працювати на частоті до 4266 МГц у синхронному режимі Gear 1. Навіть після автоматичного розгону ядер Precision Boost виділяє дуже мало тепла - всього 40 Вт в іграх, що навіть менше заявленого виробником рівня TDP 65 Вт.
Позбавлений відеокарти
Навіть міні-вежа з 9-сантиметровим вентилятором забезпечить практично безшумне охолодження. Інтегрованої відеокарти немає, точніше вона відключена, інакше процесор називався б 5600G. А для дискретної GPU доступна шина PCIe 3.0 x8, що є проблемою лише для Radeon RX 6400 та 6400 XT. Власникам потужніших відеокарт можна не хвилюватися.
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 409 zł | 32 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 404 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 499 zł | 22 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT OEM | від 668 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 534 zł | 32 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 568 zł | 11 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 1 335 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 621 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 629 zł | 19 пропозицій |