Процесор AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX (100-100001503WOF)
Відео 25Фото 2 |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amd Ryzen 7 5700X3D 100-100001503WOF Procesor | 1 118 zł |
AMD Ryzen 7 5700X3D Procesor - 8 rdzeni - 3 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (bez | 1 049 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 5700X3D 100-100001503WOF CPAMDZY75700X3D | 1 118 zł |
AMD Ryzen 7 5700X3D PR-AM4-AMD-366 | 1 120 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700X3D | 1 149 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | від 1 049 zł | 16 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | від 1 089 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | від 758 zł | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | від 697 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | від 1 240 zł | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | від 680 zł | 36 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | від 1 119 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →