Процесор AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX (100100000926WOF)
Відео 25Фото 2 |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX
Усі ціни 33 →Amd Ryzen 7 5700X Procesor Czarny 36 MB AMD Ryzen 7 5700X | 762 zł |
AMD Ryzen 7 5700X Procesor - 8 rdzeni - 3.4 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (bez | 821 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 5700X 100-100000926WOF CPAMDZY7005700X | 815 zł |
AMD Ryzen 7 5700X PR-AM4-AMD-281 | 806 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5700X | 789 zł |
8 фізичних ядер + 8 віртуальних потоків
AMD Ryzen 7 5700X є одним із найпотужніших і продуктивних 8-ядерних процесорів останніх років, який прийшов на зміну популярному серед геймерів 8-ядернику Ryzen 7 3700X (родина Matisse). Він побудований на базі мікроархітектури Zen 3 (ядро Vermeer, 7 нм) та сумісний з більшістю материнських плат, оснащених процесорним роз'ємом AMD AM4. Як і більшість процесорів Ryzen середнього та високого рівня, Ryzen 7 5700X підтримує технологію SMT і здатний одночасно обробляти до 16 потоків даних.
Альтернатива Ryzen 7 5800X
Завдяки вдосконаленій архітектурі функціональних блоків він демонструє вражаючу одноядерну продуктивність. В AMD говорять про 19% приріст потужності порівняно з поколінням Matisse. Якщо говорити про багатоядерну продуктивність, то у багатьох ЗМІ Ryzen 7 5700X часто порівнюють з більш дорогим та потужним процесором Ryzen 7 5800X. Герой цього огляду працює на частоті 3.4 ГГц, що на 400 МГц менше, ніж у 5800X, проте при турбо-бусті обидва процесори практично вирівнюються: пікова частота 5700X становить 4.6 ГГц, що всього на 100 МГц нижче, ніж у старшого брата. Обидва несуть на борту по 32 МБ кеш-пам'яті третього рівня, мають вільний множник і дружать із шиною PCI-E 4.0.
Оптимальний процесор для ігрової машини або робочої станції
У результаті Ryzen 7 5700X виглядає фанатам бренду AMD, які злегка затрималися подарунком, які на заході платформи AM4 отримали потужний і недорогий 8-ядерний ігровий процесор з низьким тепловиділенням і високою продуктивністю. Причому, не єдиними іграми. Добре, що обчислювальні можливості пристрою ідеально підійдуть для ресурсомістких завдань, пов'язаних з обробкою та рендерингом відео, роботою з анімацією та спецефектами, а також у багатьох інших областях.
Модификації AMD Ryzen 7 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | від 1 116 zł | 20 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | від 1 051 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | від 762 zł | 34 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | від 697 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | від 1 240 zł | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | від 859 zł | 40 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | від 1 118 zł | 6 пропозицій |