Процесор AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 BOX (100-100000644BOX)
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 BOX |
|
Представник незвичайної бюджетної серії процесорів Renoir-X, яка за всіма технічними параметрами є представником середнього класу. Процесор Ryzen 5 4500 розрахований на роботу в парі з материнськими платами на базі системної логіки AM4 та оперативною пам'яттю класу DDR4. Він підтримує двоканальний режим роботи із максимальною тактовою частотою ОЗП 3200 МГц. Для підключення до монітора система потребує повноцінної відеокарти, оскільки процесор не оснащений вбудованим відеоядром.
При офіційній ціні трохи нижче за $100 він побудований за конфігурацією «6 ядер + 6 потоків», яку компанія AMD зазвичай використовує в більш висококласних процесорах Ryzen 5/7. Секрет полягає в тому, що через нестачу відповідних кристалів інженери AMD взяли за основу мобільні процесори APU Ryzen 4000U. У результаті обидва побудовані на основі одного і того ж кристала покоління Zen 2 і мають схожі показники. Різниця полягає в тому, що десктопному процесору підняли тактові частоти (3.6 ГГц у штатному режимі, 4.1 ГГц у режимі автоматичного розгону), підвищили енергоспоживання до 65 Вт та зняли жорсткі обмеження на його перевищення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 BOX
Усі ціни 24 →AMD Procesor biurkowy Ryzen 5 4500 6-rdzeniowy/12-gwintowy pamięć podręczn | 289 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 5 4500 100-100000644BOX CPAMDZY50004500 | 319 zł |
AMD Ryzen 5 4500 PR-AM4-AMD-287 | 318 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 5 4500 100-100000644BOX 85170 | 327 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 4500 3.6 GHz AM4 100-100000644BOX BOX | 675 zł |
Модификації AMD Ryzen 5 Renoir-X
Ціни на AMD Ryzen 5 Renoir-X |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 BOX | від 289 zł | 25 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 MPK | від 732 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 OEM | від 455 zł | 2 пропозиції |