Процесор AMD Ryzen 7 Renoir 4750G PRO OEM (100-000000145)
Відео 4 |
AMD Ryzen 7 Renoir 4750G PRO OEM 4700G OEM4750G PRO OEM |
|
Топова модель гібридного 8-ядерного процесора середнього класу на основі мікроархітектури AMD Zen 2 зразка 2020 року (ядро Renoir, 7 нм). На відміну від звичайних споживчих процесорів для настільних систем, ця модель підтримує технології AMD PRO, необхідну для забезпечення підвищеного рівня захисту інформації в бізнесі, а також мають розширені засоби віддаленого керування для швидкого доступу.
Є представником другого покоління гібридних APU сімейства AMD Ryzen, які оснащені вбудованим відеоядром AMD Radeon Vega. На відміну від першого покоління подібних APU, в процесорі AMD Ryzen 7 Renoir був повністю перероблений внутрішній дизайн і суттєво вдосконалено архітектура, що значно збільшило питому продуктивність на такт. Технологія Simultaneous Multithreading (SMT) дозволяє кожному з 8 фізичних ядер виконувати одночасно два потоку обчислень (сумарно до 16 потоків), що забезпечує високу продуктивність в одне/багатопоточних завданнях.
Ця модель може використовуватися для оснащення продуктивних багатоцільових робочих станцій і універсального домашнього ПК. Вбудоване відеоядро AMD Radeon Vega 8, несе 512 потокових процесорів, забезпечує базовий рівень 3D-продуктивності та апаратно прискорює декодування відео. Процесор сумісний з материнськими платами, обладнаними роз'ємом AMD AM4 і чипсетами AMD 500-ї серії (підтримка платами з чипсетами B450 або X470 залежить від виробника).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 7 Renoir 4750G PRO OEM
AMD Ryzen 7 PRO 4750G Multipack PR-AM4-AMD-244 | 919 zł |
AMD Ryzen 7 PRO 4750G 8 Core CPU New Free Shipping | 596 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 Pro 4750G, 3.6 GHz, 8 MB, OEM (100-000000145) | 1 157 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 7 PRO 4750G MPK - PACZKOMAT, POCZ | 1 690 zł |
Модификації AMD Ryzen 7 Renoir
Ціни на AMD Ryzen 7 Renoir |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Renoir 4700G OEM | від 799 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Renoir 4750G PRO MPK | від 1 696 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Renoir 4750G PRO OEM | від 596 zł | 4 пропозиції |